Často kladené otázky

Jak dlouho trvá celý proces refundace?

Vše se odvíjí od toho, z jakého státu se refunduje a zda jsou všechny doklady v pořádku. Obecně lze však říci, že od podání žádosti se na peníze čeká od 4 do 8 měsíců. 

Kolik mě bude stát Vaše služba?

Je to velice individuální záležitost, kterou domlouváme s jednotlivými klienty a upravujeme dle jejich požadavků. Za naši službu si účtujeme procentuální část z refundovaného obnosu. Odměna za naši práci, záleží na obtížnosti Vašeho požadavku a na objemu refundované částky. Minimální provize činí 70€. 

Za jaké období mohu žádat o vratku daně?

Zde se nabízí více variant. Nejdelší doba, za kterou lze žádat je jeden rok a musí se zažádat nejpozději do konce září roku následujícího. Tedy za rok 2013 se posílá žádost nejpozději do 30. 9. 2014. Další možnosti jsou kvartální a pololetní žádosti. Pokud je období kratší než jeden rok, nejnižší možná refundovaná částka je 400€. V případě roční žádosti je limit stanoven na 50€. 

Jakou provizi Vám zaplatím za neúspěšnou refundaci?

0€ 
Je to jednoduché - nedostanete-li své peníze od finančního úřadu z jakéhokoliv důvodu, nemáme nárok na svoji provizi. Je to především motivace pro nás, abychom pro Vás udělali maximum.